Laguna Albatros Hotel ismertető
FEKVÉS
A szálloda Porec központjától 5 km-re, az apró kavicsos és köves, sziklás tengerparttól 100 méterre fekszik. A közelben üzletek, éttermek és számos bár nyújt esti kikapcsolódási lehetőséget.
ELHELYEZÉS
A szálloda 324 szobájának mindegyike széffel, mini bárral (térítés ellenében), szatellit Tv-vel, telefonnal, WIFI elérhetőséggel, fürdőszoba/WC-vel, hajszárítóval felszereltek, és egy részük erkéllyel rendelkezik. Bébi ágy térítés ellenében lekérhető.
ÉTEL ÉS ITAL
All inclusive ellátás: büfé jellegű reggeli (07:00-10:00), ebéd (12:00-14:00) és vacsora (18:30-21:00), üdítőkkel és kimért italokkal. Helyi alkoholos- és alkoholmentes italok, kávé, tea a bárban fogyasztható 08:00-23:30 között. Snack a medencénél 11:00-23:30 között. Import italok és üveges borok, sörök térítés ellenében fogyasztható.
SPORT ÉS SZABADIDŐ
Két külső medence, gyermek medence, játszótér, reggeli vízi gimnasztika, fitnesz központ, asztali tenisz, strandröplabda, kézilabda, foci, mini golf, bicikli, kosárlabda, squash, vízi bicikli, biliárd, melyeknél időpont egyeztetés szükséges a recepción. A tengerparton vízi sportolási lehetőségek, melyek térítés ellenében vehetők igénybe. Heti 5 alkalommal nappali- és esti animációs programok, felnőtteknek és gyermekeknek. Mini Club (4-12 éves korig) és mini diszkó vasárnap kivételével.
EGYÉB INFORMÁCIÓ
Recepció, szoba szerviz, parkolási lehetőség, ingyenes WIFI elérhetőség a közösségi terekben, pénzváltó, mosoda, biciklibérlési lehetőség, üzletek. A napágyak a medencénél ingyenesen, a strandtörölközők deposit ellenében vehetők igénybe. A tengerparton a napágyak és napernyők térítés ellenében igényelhetők.